F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Ile kosztuje tatuaż?

Na cenę ma wpływ kilka czynników – m.in. wielkość wzoru i tatuowanej powierzchni, jak skomplikowany jest projekt, czas potrzebny na jego wykonanie oraz jak będzie radził sobie nasz pacjent podczas zabiegu. 😉
Nasze cenniki tatuaży mają charakter wyłącznie orientacyjny. Dokładną cenę sesji określa tatuator po jej zakończeniu.

Jak długo czeka się na termin?

Na małe, proste wzory zwykle znajdujemy czas w przeciągu 1-2 tygodni. Okres oczekiwania na wykonanie większego, bardziej szczegółowego wzoru wynosi pół do dwóch miesięcy.

Jak wybrać wzór na tatuaż dla siebie?

Warto zacząć od zebrania inspiracji np. z internetu – pomocne okażą się aplikacje typu Instagram czy Pinterest. Najwięcej wyników uzyskacie wpisując hasła w języku angielskim. Każdy tatuator w naszym studiu wykonuje prace w innym stylu i dobór wykonawcy tatuażu podlega wcześniejszej konsultacji.
Na podstawie wybranych referencji nasi tatuatorzy będą w stanie doradzić resztę oraz stworzyć autorski, jedyny w swoim rodzaju projekt.

Czy zajmujecie się również piercingiem i makijażem permanentnym?

Prowadzimy usługi z piercingu 7 dni w tygodniu. W ofercie dostępnych jest szereg różnych typów przekłuć, m.in. typu surface oraz microdermal. Lista przekłuć dostępna jest w dziale Cennik.
Wykonujemy również zabiegi PMU na brwiach.

Czy sprzedajecie bony podarunkowe?

Prowadzimy sprzedaż imiennych voucherów upominkowych. Można je nabyć osobiście w studiu lub w formie elektronicznego bonu opłaconego przelewem bankowym lub Paypal.

Czy zadatek jest obowiązkowy?

Tatuator zaczyna swoją pracę często dzień przed sesją, przygotowując dla klienta materiały. Zadatek jest gwarancją tego, że sesja dojdzie do skutku, jak i również zabezpieczeniem w razie gdyby klient nie pojawił się na sesji, praca tatuatora pójdzie na marne.

Jak zapisać się na termin?

Można skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie lub skontaktować się z nami przez Facebooka lub Instagrama. Polecamy również darmowe konsultacje osobiste w naszym studiu. Nie zapisujemy telefonicznie.

Jak przygotować się przed sesją?

Polecamy wcześniej wypocząć i zjeść pożywny posiłek. Prosimy stawić się w świeżej, luźnej odzieży oraz zaopatrzyć się w coś słodkiego na wypadek spadku cukru. Niewskazane jest spożywanie alkoholu bądź innych używek dzień wcześniej lub w dniu sesji, a osoby pod wpływem zostaną wyproszone ze studia.

Ile goi się tatuaż i jak go pielęgnować?

Czas gojenia jest sprawą indywidualną, jednak zakłada się, że trwa od dwóch do trzech tygodni. Podstawą pielęgnacji jest chronienie naruszonej skóry przed urazem, bakteriami oraz wysuszeniem do momentu zagojenia. Po sesji tatuator wytłumaczy jak dbać o świeży tatuaż. Nasze menedżerki również dysponują odpowiednią wiedzą na ten temat i zawsze służą pomocą.

Czy przyjmujecie na zabiegi osoby niepełnoletnie?

Podejmujemy się wykonania tatuażu lub piercingu osobom powyżej 16 r.ż. po uzyskaniu zgody opiekuna prawnego. Rodzic musi odwiedzić studio osobiście przed lub w dniu zabiegu i wypełnić przygotowany przez nas formularz. Nie akceptujemy zgody rodzica bez osobistej weryfikacji. Niektóre usługi wymagają uzyskania pełnoletności.

NADAL MASZ PYTANIA ? ŚMIAŁO NAPISZ DO NAS

W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas na studio@inkberry.com.pl lub zadzwoń +48 577 134 413.

022032051 041

0