Pani.kuje

Aleksandra „PathOla” Brzezińska

Tatuator

Swoją przygodę z profesjonalnym tatuażem rozpoczęłam w 2019 roku. Impulsem do rozwoju w tej dziedzinie był mój mąż, z którym razem pracujemy w Inkberry.

Najbardziej lubię wykonywać tatuaże cieniowane, portrety, mikro portrety oraz prace graficzne z grubym konturem. Szczególnie uwielbiam łączyć realizm z elementami graficznymi. 🙂

Oprócz samego tatuowania interesuje się historią tatuażu, jestem fanką filmów Quentina Tarantino i kocham podróżować po świecie.

Moje motto życiowe to „W głowie cyrk w dupie karuzela”. 

Wiktor „WokZbok”  Brzeziński

Tatuator

Tatuażem zacząłem zajmować się profesjonalnie od 2015 jako członek studia 13Tattoo, a od 2021 jestem częścią ekipy Inkberry.

Lubię pracować w stylach oldschool, dotwork oraz neo-tradycyjnym; kręci mnie również minimalizm. Uwielbiam kiedy klient daje mi wolną rękę podczas tworzenia wzoru – wtedy właśnie czuję, że żyję. 😆

Najchętniej wykonuję wzory charakterystyczne z dozą czarnego humoru oraz takie o zabarwieniu erotycznym.

Poza pracą – która jest też moją pasją – uwielbiam szeroko pojęty „gejming”, nowinki technologiczne, podróżowanie; jestem również zapalonym działkowiczem. 👨‍🌾

Mateusz „MatGog” Gogłoza

Tatuator

Tatuaże chodziły mi po głowie już na przełomie gimnazjum-technikum. W wieku 23 lat dostałem pierwszą maszynkę do ręki i przez rok bawiłem się głównie na sztucznej skórze oraz paru ofiarach wśród najbliższych znajomych. W 2017 rozpocząłem karierę w 13Tattoo a po kilku latach wraz z resztą ekipy stworzyliśmy Inkberry Tattoo.

Uwielbiam mieszać różne style tatuażu – najczęściej są to neo-tradycyjny, newschool, japonia, polinezja i kaligrafia. Moje ulubione motywy przewodnie to mitologia, anime, zwierzaki oraz graffiti.

Od strony artystycznej praktykuję również modelarstwo, babranie się z gliną, żłobienie w drewnie i tego typu podobne. Tak na co dzień moją największą miłością są planszówki wszelkiej maści. 🧙‍♂️

 

„Wanna” Anna Podolska

Tatuator

Lubię kwiatki. 🌸

Kamila & Patrycja 

Co-menedżerki & Piercerki

Nasze menedżerki to pierwsze osoby, które powitają was z wielkim uśmiechem w Inkberry. Obie z dziewczyn mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu studia tatuażu i dokładają wszelkich starań, aby atmosfera i warunki pracy były na najwyższym poziomie zarówno dla komfortu klienta jak i reszty ekipy.

Kamila: @ostra.jak.igla

Zajmuję się przekłuwaniem od 2015r. Mam za sobą szkolenia na poziomie podstawowym i zaawansowanym jak również bogate kilkuletnie doświadczenie.

Prywatnie kręcą mnie podróże, rośliny i koty. Chętnie prowadzę zbiórki karmy dla potrzebujących zwierzaków. 

Patrycja: @patversotska

Wraz z otwarciem studia Inkberry zaczęłam profesjonalnie zajmować się piercingiem u boku Kamili. Moją poboczną „nieoficjalną” funkcją w studiu jest bycie technikiem do spraw informatycznych, graficznych i analitycznych.

Na codzień jestem netflixowym domatorem, który drugą połowę swojego wolnego czasu spędza na grach video. 

 

0